Bologna Koordinatörlüğü
Fakülte Koordinatörü Prof.Dr.Murat Köksal 2976800 koksalm@hacettepe.edu.tr
Bilgisayar Mühendisliği Koordinatörü Prof.Dr. Hayri Sever 2977500 sever@hacettepe.edu.tr
Çevre Mühendisliği Koordinatörü Prof.Dr. Gülen Güllü 2977800 ggullu@hacettepe.edu.tr
Elektrik-Elektronik Mühendisliği Koordinatörü Doç.Dr. Cenk Toker 2977006 cenk.toker@ee.hacettepe.edu.tr
Elektrik-Elektronik Mühendisliği Koordinatörü Prof.Dr. Birsen Saka 2977000 birsen@ee.hacettepe.edu.tr
Endüstri Mühendisliği Koordinatörü Yrd.Doç.Dr. Banu Yüksel Özkaya 2978950 byuksel@hacettepe.edu.tr
Fizik Mühendisliği Koordinatörü Prof.Dr. Yiğit Gündüç 2977206 gunduc@hacettepe.edu.tr
Geomatik Mühendisliği Koordinatörü Prof. Dr. Mustafa Türker 2976990 mturker@hacettepe.edu.tr
Gıda Mühendisliği Koordinatörü Prof.Dr.Halil Vural 2977117 ghalil@hacettepe.edu.tr
İnşaat Mühendisliği Koordinatörü Doç.Dr. Berna Unutmaz 2977328 berna.unutmaz@hacettepe.edu.tr
Jeoloji Mühendisliği Koordinatörü Prof.Dr. Kadir Dirik 2977733 kdirik@hacettepe.edu.tr
Kimya Mühendisliği Koordinatörü Prof.Dr. Zümriye Aksu 2977400 zaksu@hacettepe.edu.tr
Maden Mühendisliği Koordinatörü Doç. Dr. Abdullah Obut 2977600 aobut@hacettepe.edu.tr
Maden Mühendisliği Koor. Yard. Dr. Emre Yılmazkaya 2977600 emreyil@hacettepe.edu.tr
Makine Mühendisliği Koordinatörü Doç. Dr. Bora Maviş 2976208 bmavis@hacettepe.edu.tr
Nükleer Enerji Mühendisliği Koordinatörü Doç.Dr. Ayhan Yılmazer 2977300 yilmazer@hacettepe.edu.tr

Hacettepe Üniversitesi, Mühendislik Fakültesi 06800 Beytepe - Ankara / TÜRKİYE
Telefon : +90 312 297 68 00 - 04 Faks : +90 312 299 20 78
E-Posta : muhfak@hacettepe.edu.tr
Webmaster: Latif Elvan