Tanıtım Komitesi
Fakülte Temsilcisi Doç.Dr. Şule Ergün 2977300 suleergun@hacettepe.edu.tr
Bilgisayar Mühendisliği Bölüm Temsilcisi Yrd.Doç.Dr.M. Kayhan İmre 2977500 ki@hacettepe.edu.tr
Çevre Mühendisliği Bölüm Temsilcisi Doç.Dr. Hatice Şengül 2977800 hatice.sengul@hacettepe.edu.tr
Elektrik-Elektronik Müh. Bölüm Temsilcisi Dr. Şölen Kumbay 2977000 solen@ee.hacettepe.edu.tr
Endüstri Mühendisliği Bölüm Temsilcisi Dr. Reza Vatankhah 2978950 reza.vatankhah@hacettepe.edu.tr
Fizik Mühendisliği Bölüm Temsilcisi Doç.Dr. Abdullah Ceylan 2977200 aceylan@hacettepe.edu.tr
Gematik Mühendisliği Bölüm Temsilcisi Öğr.Gör. Ali Osman Demirer 2976990 demirer@hacettepe.edu.tr
Gıda Mühendisliği Bölüm Temsilcisi Prof.Dr Dilek Sivri Özay 2977100 sivri@hacettepe.edu.tr
İnşaat Mühendisliği Bölüm Temsilcisi Yrd.Doç.Dr.A.Ufuk Şahin 2977330 ufuksahin@hacettepe.edu.tr
Jeoloji/Hidrojeoloji Müh. Bölüm Temsilcisi Doç.Dr.Biltan Kürkçüoğlu 2977700/133 biltan@hacettepe.edu.tr
Kimya Mühendisliği Bölüm Temsilcisi Prof.Dr.Hülya Yavuz Ersan 2977400 hyavuz@hacettepe.edu.tr
Maden Mühendisliği Bölüm Temsilcisi Prof.Dr. Bahtiyar Ünver 2977600 unver@hacettepe.edu.tr
Makine Mühendisliği Bölüm Temsilcisi Yrd.Doç.Dr. Özgür Ekici 2976208 ozgur.ekici@hacettepe.edu.tr
Nükleer Enerji Müh. Bölüm Temsilcisi Doç.Dr. Şule Ergün 2977300 suleergun@hacettepe.edu.tr

Hacettepe Üniversitesi, Mühendislik Fakültesi 06800 Beytepe - Ankara / TÜRKİYE
Telefon : +90 312 297 68 00 - 04 Faks : +90 312 299 20 78
E-Posta : muhfak@hacettepe.edu.tr
Webmaster: Latif Elvan